JOIN OUR MAILING LIST


DATUM

 BYEENKOMS

PROGRAM

KAART

SPAN

UITSLAG

APRIL

 

 

 

 

 

5-7/04/2018

ASA SA JEUG EN JUNIOR ATLETIEK KAMPIOENSKAPPE DAL JOSAFAT PAARL

VOORLOPIG 

 SEUNS

DOGTERS

 U

21/04/2018

CGA LIGA 1 LANDLOOP DOBSONVILLE

P

 

 

 

23/04/2018

HSRB LANDLOOP LIGA DELTA PARK

3.30PM

K

 

 

28-29/04/2018

CAA SOUTHERN REGION YOUTH AND JUNIOR CHAMP BOKSBURG

 

K

KRITERIA

 www.caa18.co.za

MEI

 

 

 

 

 

04/05/2018

HSRB NWU PUK PRESTIGE AFLOS

P

K

 

 

04/05/2018

HSRB LANDLOOP LIGA GOLDEN HARVEST

3.30PM

K

 

 

05/05/2018

CGA LIGA 2 LANDLOOP SAM NTULI SPORTS CENTRE THOKOZA

P

K

 

 

07/05/2018

HSRB LANDLOOP LIGA        ST STITHIANS

3.30PM

K

 

 

14/05/2018

HSRB LANDLOOP LIGA DELTA PARK 

3.30PM 

K 

 

 

18/05/2018

HSRB LANDLOOP LIGA SUMMIT COLLEGE

3.30PM

 

 

 

19/05/2018

CGA LIGA 3 LANDLOOP ORANGE FARM

P

 

 

 

21/05/2018

HRSB LANDLOOP LIGA        ST STITHIANS

3.30PM

 

 

 

26/05/2018

CGA LIGA 4 LANDLOOP KWA-THEMA

P

 

 

 

28/05/2018

HSRB LANDLOOP INTER DISTRIK PRETORIA BOYS

3.30PM

 

 

 

JUNIE

 

 

 

 

 

01/06/2018

HSRB LANDLOOP INTER LIGA RIETVLEI

3.30PM

K

 

 

23/06/2018

CGA LIGA 5 LANDLOOP DELTA PARK

P

K 

 

 

JULIE

 

 

 

 

 

07/07/2018

CGA LIGA 6 LANDLOOP SIMUNYE

P

 

 

 

21/07/2018

CGA LIGA 7 LANDLOOP DOROTHY NYEMBE PARK

P

K

 

 

26/07/2018

LAERSKOOL LANDLOOP LIGA DELTA PARK

P

K 

 

 

28/07/2018

CGA LIGA 8 LANDLOOP ALBERTON DAM

P

K

 

 

AUGUSTUS

 

 

 

 

 

02/08/2018

LAERSKOOL LANDLOOP LIGA HS RANDBURG

P

K

 

 

07/08/2018

LAERSKOOL LANDLOOP LIGA GOLDEN HARVEST

P

K

 

 

14/08/2018

LAERSKOOL LANDLOOP LIGA ALBERTSFARM

P

K

 

 

15/08/2018

HOêRSKOLE  D10 VORENTOE

P

K

 

 

18/08/2018

CGA KAMPIOENSKAPPE LANDLOOP KAGISO

P

K

 

 

?

LAERSKOOL D10 LANDLOOP RUIMSIG

 

K

 

 

24-26/08/2018

LANDLOOP KAMP POTCHEFSTROOM

 

 

 

 

25/08/2018

NOORDVAAL FINAAL POTCHEFSTROOM

 

K 

 

 

SEPTEMBER

 

 

 

 

 

01/09/2018

SKOLE GAUTENG LANDLOOP PHOENIX HOERSKOOL VEREENIGING

 

K

 

 

04/09/2018

HSRB ATLETIEK BY KEMPTON

 

 

 

 

08/09/2018

ASA SA LANDLOOP KAMPIOENSKAPPE PE

P  

 K

 

 

11/09/2018

HSRB ATLETIEK BY KEMPTON

 

 

 

 

21/09/2018

TUT TOP 30 PILDITCH

 

 

 

 

28/09/2018

FNB SCHOOL SPORT ATLETIEK PILDITCH

 

 

SPANNE GEKIES OP INTERHOëR

 

29/09/2018

SA SKOLE LANDLOOP KAMPIOENSKAPPE BLOEMFONTEIN

 

 

 

 

OKTOBER

         

12-13/10/2018

NABOOM TOP 10

 

 

 

 

19-20/10/2018

PUK TOP 30

 

 

 

 

NOVEMBER

 

 

 

 

 

24/11/201/8

SUB-JEUG ( 7-15 JAAR) INTERPROVINSIAAL ATLETIEK POTCH

 

 

 

 

 

 

 


DATUM   PROGRAM KAART SPAN UITSLAG JANUARIE        
Terug Terug na bo