JOIN OUR MAILING LIST

Soek    

DATUM

 

PROGRAM

KAART

SPAN

UITSLAG

MAART

 

 

 

 

 

01/03/2018

ASA GRAND PRIX SENIORS RUIMSIG

P

K

 

U

2-3/03/2018

GAUTENG LAERSKOOL KAMPIOENSKAPPE RUIMSIG

P

K

 

U

03/03/2018

PUMA SCHOOL OF SPEED TUKS

X

K

INLIGTING

 

08/03/2018

ASA GRAND PRIX SENIORS TUKS

P

K

 

 

9-10/03/2018

GAUTENG HOëRSKOLE KAMPIOENSKAPPE PILDITCH

P

K

 

U

15-17/03/2018

ASA SA SENIOR EN VEELKAMP ATLETIEK KAMPIOENSKAPPE TUKS

K

 MANS

VROUE

www.asaseniors18.co.za

15-17/03/2018

SA LAERSKOLE ATLETIEK KAMPIOENSKAPPE PAARL

 K

 

www.jobaresults.co.za 

22/03/2018

ASA GRAND PRIX SENIORS PAARL

STARTING LIST

K

 

 

21-24/03/2018

SA HOERSKOLE ATLETIEK KAMPIOENSKAPPE POTCHEFSTROOM

K

 

 

27/03/2018

SASOL-NWU SENIOR ATLETIEK SASOLBURG

P

K

 

 

APRIL

 

 

 

 

 

5-7/04/2018

ASA SA JEUG EN JUNIOR ATLETIEK KAMPIOENSKAPPE DAL JOSAFAT PAARL

VOORLOPIG 

 SEUNS

DOGTERS

 U

21/04/2018

CGA LIGA 1 LANDLOOP DOBSONVILLE

P

 

 

 

23/04/2018

HSRB LANDLOOP LIGA DELTA PARK

3.30PM

K

 

 

28-29/04/2018

CAA SOUTHERN REGION YOUTH AND JUNIOR CHAMP BOKSBURG

 

K

KRITERIA

 www.caa18.co.za

MEI

 

 

 

 

 

04/05/2018

HSRB NWU PUK PRESTIGE AFLOS

P

K

 

 

04/05/2018

HSRB LANDLOOP LIGA GOLDEN HARVEST

3.30PM

K

 

 

05/05/2018

CGA LIGA 2 LANDLOOP SAM NTULI SPORTS CENTRE THOKOZA

P

K

 

 

07/05/2018

HSRB LANDLOOP LIGA        ST STITHIANS

3.30PM

K

 

 

14/05/2018

HSRB LANDLOOP LIGA DELTA PARK 

3.30PM 

K 

 

 

18/05/2018

HSRB LANDLOOP LIGA SUMMIT COLLEGE

3.30PM

 

 

 

19/05/2018

CGA LIGA 3 LANDLOOP ORANGE FARM

P

 

 

 

21/05/2018

HRSB LANDLOOP LIGA        ST STITHIANS

3.30PM

 

 

 

26/05/2018

CGA LIGA 4 LANDLOOP KWA-THEMA

P

 

 

 

28/05/2018

HSRB LANDLOOP INTER DISTRIK PRETORIA BOYS

3.30PM

 

 

 

JUNIE

 

 

 

 

 

01/06/2018

HSRB LANDLOOP INTER LIGA RIETVLEI

3.30PM

 

 

 

23/06/2018

CGA LIGA 5 LANDLOOP DELTA PARK

P

 

 

 

JULIE

 

 

 

 

 

07/07/2018

CGA LIGA 6 LANDLOOP WESTONARIA

P

 

 

 

21/07/2018

CGA LIGA 7 LANDLOOP DOROTHY NYEMBE PARK

P

 

 

 

28/07/2018

CGA LIGA 8 LANDLOOP ALBERTON DAM

P

 

 

 

AUGUSTUS

 

 

 

 

 

18/08/2018

CGA KAMPIOENSKAPPE LANDLOOP KAGISO

P

 

 

 

24-26/08/2018

LANDLOOP KAMP

 

 

 

 

25/08/2018

NOORDVAAL FINAAL POTCHEFSTROOM

 

 

 

 

SEPTEMBER

 

 

 

 

 

07/09/2018

HSRB BY MIDSTREAM ATLETIEK

 

 

 

 

08/09/2018

ASA SA LANDLOOP KAMPIOENSKAPPE PE

 

 

 

 

21/09/2018

TUT TOP 30 PILDITCH

 

 

 

 

28/09/2018

FNB SCHOOL SPORT ATLETIEK PILDITCH

 

 

SPANNE GEKIES OP INTERHOëR

 

29/09/2018

SA SKOLE LANDLOOP KAMPIOENSKAPPE BLOEMFONTEIN

 

 

 

 

OKTOBER

         

12-13/10/2018

NABOOM TOP 10

 

 

 

 

19-20/10/2018

PUK TOP 30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DATUM   PROGRAM KAART SPAN UITSLAG JANUARIE        
Terug Terug na bo