JOIN OUR MAILING LIST


VOORLOPIGE DATUMS 2021

DATUM

 BYEENKOMS

PLEK

PROGRAM 

 SPAN

UITSLAE 

NOVEMBER

 

 

 

 

 

03/11/2020

ACNW LIGA

LS, HS, SENIOR

POTCH

 

 

U

14/11/2020

CGA LIGA            

15, 17, 19, SENIOR

BOKSBURG

P

 

U

17/11/2020

ACNW LIGA POTCH

LS, HS, SENIOR

POTCH

 

 

U

24/11/2020

ACNW LIGA POTCH

LS, HS, SENIOR

POTCH

 

 

U

28/11/2020

AGN LIGA TUKS

15, 17, 19, SENIOR

TUKS

P

 

U

DESEMBER

 

 

 

 

 

01/12/2020

ACNW LIGA

LS, HS, SENIOR

POTCH

P

 

U

05/12/2020

CGA LIGA

15, 17, 19, SENIOR

BOKSBURG

P

S

U

08/12/2020

ACNW LIGA

LS, HS, SENIOR

POTCH

P

 

U

09/12/2020

AGN LIGA

15, 17, 19, SENIOR

TUKS

VOORLOPIG

 

U

12/12/2020

AGN LIGA

15, 17, 19, SENIOR

TUKS

 

 

U

JANUARIE

 

 

 

 

 

09/01/2021

CGA LANDLOOP CHAMPS

U/20 EN SENIOR

KAGISO

P

 

U

23/01/2021

ASA LANDLOOP TRIALS

U20 EN SENIOR

POTCH

P

S

 

23/01/2021

CGA LIGA

15, 17, 19, SENIOR

BOKSBURG

 

 

 

23/01/2021

AGN LIGA

LS, HS, SENIOR

TUKS

 

 

 

26/01/2021

ACNW LIGA

LS, HS, SENIOR

POTCH

 

 

 

30/01/2021

AGN LIGA

LS, HS, SENIOR

TUKS

 

 

 

FEBRUARIE

 

 

 

 

 

01/02/2021

HSRB INTERHUIS

HSRB

 

 

 

03/02/2021

AGN LIGA

LS, HS, SENIOR

TUKS

 

 

 

05/02/2021

HSRB BY NOORDHEUWEL

NH

 

 

 

06/02/2021

CGA LIGA

15, 17, 19, SENIOR

SOWETO

 

 

 

09/02/2021

ACNW LIGA

LS, HS, SENIOR

POTCH

 

 

 

10/02/2021

HSRB BY TUKS TOP 10  

HOëRSKOLE   

TUKS

 

 

 

12/02/2021

HSRB  PRESTIGE

RUIMSIG

 

 

 

13/02/2021

CGA LIGA

15, 17, 19, SENIOR

BOKSBURG

 

 

 

13/02/2021

ASA LANDLOOP TRIALS

U20 EN SENIOR

POTCH

P

S

 

16/02/2021

HSRB BY NH TOP 15               

UJ

 

 

 

16/02/2021

ACNW LIGA

LS, HS, SENIOR

POTCH

 

 

 

17/02/2021

AGN LIGA

LS, HS, SENIOR

TUKS

 

 

 

19/02/2021

HSRB BY NOORDHEUWEL

NH

 

 

 

20/02/2021

CGA LIGA

15, 17, 19, SENIOR

SOWETO

 

 

 

20/02/2021

SUPERSCHOOL SERIES GAUTENG

HOëRSKOLE

RUIMSIG

 

 

 

23/02/2021

ACNW LIGA

LS, HS, SENIOR

POTCH

 

 

 

24/02/2021

D10

HOëRSKOLE 

 

 

 

 

26/02/2021

ENDUROCAD INVITATIONAL

SENIOR

STELLEN

BOSCH

 

 

 

27/02/2021

CGA LIGA

15, 17, 19, SENIOR

UJ

 

 

 

27/02/2021

AGN LIGA

LS, HS, SENIOR

TUKS

 

 

 

MAART

 

 

 

 

 

03/03/2021

HSRB INTERHOëR

RUIMSIG

 

 

 

5-6/03/2021

GAUTENG KAMPIOENSKAPPE LAERSKOLE

 

 

 

 

06/03/2021

SUPER SCHOOL SERIES FINALE

HOëRSKOLE 

TUKS

 

 

 

07/03/2021

RUNZONE 5/10/21/42KM

MARKS

PARK

 

 

 

12-13/03/2021

GAUTENG  KAMPIOENSKAPPE HOëRSKOLE 

RUIMSIG

 

 

 

13/03/2021

CGA LIGA

15, 17, 19, SENIOR

SOWETO

 

 

 

13/03/2021

AGN LIGA

19, SENIOR

PILDITCH

 

 

 

16/03/2021

ACNW LIGA

LS, HS, SENIOR

POTCH

 

 

 

16/03/2021

ENDUROCAD INVITATIONAL

SENIOR

STELLEN

BOSCH

 

 

 

18-20/03/2021

SA SKOLE KAMPIOENSKAPPE

LAERSKOLE

 

 

 

 

19-20/03/2021

CGA KAMPIOENSKAPPE

15, 17, 19, SENIOR

GERMISTON

 

 

 

23/03/2021

ACNW LIGA

LS, HS, SENIOR

POTCH

 

 

 

23/03/2021

ENDUROCAD INVITATIONAL

SENIOR

STELLEN

BOSCH

 

 

 

24-27/03/2021

SA SKOLE KAMPIOENSKAPPE

HOëRSKOLE

GAUTENG

 

 

 

27/03/2021

AGN LIGA

SENIOR

PILDITCH

 

 

 

30/03/2021

ACNW LIGA

LS, HS, SENIOR

POTCH

 

 

 

30/03/2021

ENDUROCAD INVITATIONAL

SENIOR

STELLEN

BOSCH

 

 

 

APRIL

 

 

 

 

 

06/04/2021

ENDUROCAD INVITATIONAL

SENIOR

STELLEN

BOSCH

 

 

 

8-11/04/2021

ASA KAMPIOENSKAPPE

HS = 15, 17, 19  (U16, U,18, U20)

PAARL

 

 

 

13/04/2021

ENDUROCAD INVITATIONAL

SENIOR

STELLEN

BOSCH

 

 

 

16-18/04/2021

ASA KAMPIOENSKAPPE

SENIOR + COMBINED EVENTS

PILDITCH

 

 

 

23-24/04/2021

ASA KAMPIOENSKAPPE

LAERSKOLE

PMZ

 

 

 

27/04/2021

CRADLE 5/10/21/32KM

STERK

FONTEIN

 

 

 

MEI

 

 

 

 

 

08/05/2021

AGN LIGA

19, SENIOR

PILDITCH

 

 

 

29/05/2021

AGN LIGA

19, SENIOR

PILDITCH

 

 

 

?

SOUTHERN REGION CHAMPS

U18, U20

 

 

 

 

?

CAA AFRICA CHAMPS

U18, U20

 

 

 

 

30/05/2021

RAC 10KM

 

 

 

 

JUNIE

 

 

 

 

 

JULIE

 

 

 

 

 

04/07/2021

NORTHGATE 5/10KM

NORTH

GATE

 

 

 

10/07/2021

ASA 10KM KAMPIOENSKAPPE

DURBAN

 

 

 

11/07/2021

PIRATES 10KM

GREEN

SIDE

 

 

 

25/07/2021

ASA 21KM KAMPIOENSKAPPE

PE

 

 

 

AUGUSTUS

 

 

 

 

 

09/08/2021

TOTAL SPORT LADIES 5/10KM

MARY

FITZGERALD

 

 

 

15/08/2021

CLEARWATER MALL 5/10KM

CLEAR

WATER

 

 

 

17-22/08/2021

WA WORLD CHAMPS

U20

NAIROBI

 

 

 

28/08/2021

NOORDVAAL LANDLOOP FINAAL

LS, HS

 

 

 

 

SEPTEMBER

 

 

 

 

 

04/09/2021

 

AGN LIGA

7-15 JAAR

PILDITCH

 

 

 

05/09/2021

RANDBURG HARRIERS 5/10/21KM

 

 

 

 

10/09/2021

TUT TOP 12

HOëRSKOLE

PILDITCH

 

 

 

11/09/2021

 

AGN LIGA

7-15 JAAR

PILDITCH

 

 

 

17/09/2021

SUPERSCHOOL SERIES GAUTENG

HOëRSKOLE

TUKS

 

 

 

18/09/2021

ASA LANDLOOP KAMPIOENSKAP

ALLE OUDERDOMME

AMANZIM

TOTI

 

 

 

24/09/2021

FNB JOBURG 10KM CITY RUN

 

 

 

 

25/09/2021

SA SKOLE LANDLOOP CHAMPS

 LS, HS

NOORDWES

 

 

 

15/09/2021

 

AGN LIGA

7-15 JAAR

PILDITCH

 

 

 

OKTOBER

 

 

 

 

 

03/10/2021

SPAR LADIES JHB 10KM          MARKS PARK

 

 

 

 

09/10//2021

 

AGN LIGA

7-15 JAAR

PILDITCH

 

 

 

16/10/2021

 

AGN LIGA

7-15 JAAR

PILDITCH

 

 

 

23/10/2021

 

AGN LIGA

7-15 JAAR

PILDITCH

 

 

 

31/10/2021

TEMBISA MYL

 

 

 

 

31/10/2021

ASA 10KM CHAMPS DURBAN

 

 

 

 

NOVEMBER

 

 

 

 

 

27/11/2021

INTERPROVINSIALE CHAMPS

LS = 7-15 JAAR

 

 

 

 

28/11/2021

ASICS 5KM DASH

OLD

PARKTONIAN

 

 

 

DESEMBER

 

 

 

 

 

05/12/2021

LAST HALF MARATHON 5,10,21KM

MARKS

PARK

 

 

 

Terug Terug na bo